DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ

Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Psychoterapia indywidualna

Znajdziesz u nas psychoterapię opartą na dowodach naukowych, prowadzoną indywidualnie, głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT), w którym specjalizują się psychoterapeuci Instytutu. Nasi specjaliści są szkolonymi psychoterapeutami, pracującymi rzetelnie, profesjonalnie i pod superwizją. Przede wszystkim jednak
– z sercem.

Konsultacje psychologiczne

Jeśli potrzebujesz spotkania
z psychologiem, chcesz rozeznać sytuację lub otrzymać doraźne wsparcie
a niekoniecznie podejmować terapię – umów się na konsultację. Sprawdzisz, czego Ci potrzeba i będziesz mógł decydować co dalej. Jeśli psychoterapia okaże się wskazaną drogą, będziesz mógł/mogła od razu umówić się do naszego psychoterapeuty bez kolejnego oczekiwania w kolejce!

Konsultacje seksuologiczne

Intymność to ważny, ale trudny temat, często pomijany 
w rozmowie ze specjalistami. Nasza seksuolog pomoże Ci rozeznać aktualne funkcjonowanie 
w sferze osobistej, omówić nurtujące Cię sprawy w atmosferze 
bezpieczeństwa 
i zaufania. Wiele trudności natury intymnej można łatwo rozwiązać. Wystarczy 
telefon i umówienie się na konsultację.

Terapia par

Chcesz pomóc swojej relacji, lepiej się komunikować, rozumieć co się dzieje w związku? Potrzebujesz pomocy w dobrym funkcjonowaniu
w małżeństwie lub wsparcia
w tym, jak rozstać się bez niepotrzebnego ranienia? Umów się na spotkania, konsultacje lub terapię dla pary.

Terapia dzieci i młodzieży

Twoje dziecko zmaga się z trudnościami, a Ty nie wiesz, jak mu pomóc? Jesteś niepełnoletni a chcesz umówić się ze specjalistą, zrzucić ciężar, pomóc sobie funkcjonować lepiej na co dzień? Wystarczy telefon do nas. Tu znajdziesz wsparcie i pomoc, bezpieczne miejsce i zaufanie do doświadczonego, życzliwego terapeuty.

 

Pomoc dla seniora

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego, pomocy
w kryzysie, w żałobie, w samotności lub porady jak usprawnić codzienne funkcjonowanie? Chcesz sprawdzić swoją pamięć, koncentrację i inne zdolności poznawcze? Zadzwoń i umów się na konsultację.

ZOBACZ

Nasze gabinety

Opinie pacjentów

„Minął już chyba rok odkąd nie uczęszczam na terapię i oceniam z perspektywy czasu, co w przypadku psychoterapii wydaje mi się słuszne. Spotkania z panią Anetą zmieniły moje życie diametralnie. W ciągu
ostatniego roku musiałam się zmierzyć z wieloma trudnymi sytuacjami
sama i to, jak łatwo mi to przyszło, przerosło moje oczekiwania – przede wszystkim zmieniło mój sposób postrzegania i rozwiązywania problemów (nie tylko emocjonalnych). Wypracowane na spotkaniach
schematy i odwzorowane w życiu znacząco podniosły jego jakość. Z łatwością rozpoznaję u siebie pewne objawy/symptomy i potrafię je rozpracować, zanim dojdzie do pogorszenia nastroju. Podczas konsultacji u psychiatry, lekarz spytał mnie, kto był moim terapeutą, że aż tak dobrze zaczęłam sobie radzić 😉 Dziś mogę z pełną świadomością powiedzieć, że jestem szczęśliwą osobą :)Pani Aneto – dziękuję.”

Barbara

„Serdecznie polecam Panią Anetę! Świetne, indywidualne podejście do sprawy, niesamowicie ciepła osoba, za którą stoi ogrom wiedzy i praktyki! Każda wizyta jest bardzo pomocna!!”

Grzegorz

„Bardzo dobrzy terapeuci. Pracowałam z panią Heleną, która bardzo mi
pomogła. Fantastyczna, profesjonalna i bardzo empatyczna osoba.”

Magdalena

„Profesjonalna, skuteczna, miła i empatyczna. Na wizyty (…)
przychodziłam z przyjemnością, a wychodziłam z motywacją do
pozytywnych zmian. Polecam serdecznie każdemu. I dziękuję za pomoc :)”

Gabi

„Zdecydowanie polecam!”

Justyna

„Pani Aneta jest miłą osobą zadawała trafne pytania nie czułem się osaczony z każdą kolejną minutą stawałem się coraz bardziej otwarty na swoje problemy. Polecam!”

Michał

„Kilkumiesięczne spotkania doprowadziły do diametralnej zmiany na lepsze w moim życiu. „

M

„Bardzo polecam panią Anetę. Okazała mi wiele cierpliwości dzięki czemu razem z jej pomocą wyszłam po latach z ciężkiej depresji. Dodała mi wiarę w siebie i delikatnie sugerowała w czym naprawdę tkwi mój problem. BARDZO DZIĘKUJĘ!!”

Iwona

„Bardzo dobry psycholog, który zawsze wysłucha, zrozumie. Człowiek o wielkim sercu i podejściu jak dobry lekarz a nie osoba, która bierze tylko kasę (…) Polecam każdemu.”

Anonim