Psycholog dziecięcy Kraków

Szukasz psychologa dla młodzieży w Krakowie? Instytut Psychoterapii jest miejscem, w którym Twoje dziecko mogłoby poczuć się wysłuchane, zrozumiane oraz otrzymać wsparcie na drodze do pełnej równowagi psychicznej.

Jakość i doświadczenie – Psycholog dziecięcy Kraków prywatnie

Stawiamy na wysokie standardy terapeutyczne oraz indywidualne podejście do każdego malucha. Współpracując z Instytutem Psychoterapii, zyskujesz dostęp do profesjonalnych usług i zaangażowanych specjalistów.

Dlaczego my?

11 lat na rynku

doświadczeni specjaliści i psychoterapeuci

zaufanie, bezpieczeństwo, dyskrecja

przyjazny, kojący wystrój gabinetów

3 ośrodki: Kraków (dwie lokalizacje), Katowice, Gliwice

Skuteczne metody i indywidualne podejście – psychoterapeuta dziecięcy Kraków

Nasi wykwalifikowani psychologowie dziecięcy z Krakowa wykorzystują sprawdzone metody terapeutyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. Wiedzą, że każdy przypadek jest inny i wymaga osobistego podejścia.

Ponadstandardowa opieka – psycholog dla nastolatków Kraków

Psycholog dla młodzieży w Krakowie może okazać się dobrym wyborem z wielu powodów. Dla nas liczy się proces, nie tylko wynik – dlatego dbamy o to, aby dziecko czuło się bezpieczne i zaakceptowane na każdym etapie terapii.

Dobry psycholog dziecięcy w Krakowie to specjalista, którego trudno było kiedyś znaleźć. Dzisiaj, dzięki Instytutowi Psychoterapii, otrzymujesz dostęp do specjalistów, którzy z prawdziwą pasją podchodzą do swojej pracy i cieszą się zaufaniem wielu rodzin. Koncentrujemy się na potrzebach Twojego dziecka i Twoich jako rodzica. Zapewniamy bezpieczne miejsce, w którym Twoja rodzina może działać na swoją korzyść. Nie czekaj, zadbaj o dobrostan psychiczny swojego dziecka już dzisiaj. 

Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi – psycholog młodzieży Kraków

Zapraszamy do Instytutu Psychoterapii – miejsca, które da Twojemu dziecku przestrzeń do rozwoju, nauki i wyrażania siebie. Bo każde dziecko jest wyjątkowe i każde zasługuje na szczęście.

ZOBACZ

Nasze gabinety